You are here:

ĎALŠIA PECKA V EN B - NIVIUK HOOK 3

E-mail Vytlačiť PDF

hook 3 

Niviuk prichádza s novým projektom - HOOK 3, je to klasické EN B , s veľmi zaujímavým designom. kde sa zlučujú prvky najvýkonnejšej triedy bestselleru IP6, s maximálnym komfortom, aký ponúkajú len EN A a EN B padáky. Rozhodne ma najviac prekvapila nábežka so SHARK NOSE, ktorá zabezpečuje padáku neskutočnú pohodu na palube , výrazný nárast výkonu hlavne na speede a obrovskú stabilitu. Takisto systém priečnych výstuh pripomína vysokovýkonné dvojradovky....zníženie odporu šnúr a hlavne zníženie celkovej dĺžky je tiež samozrejmosťou.... Musím povedať, že tento padáčik ma veľmi milo prekvapil už pri pohľade na foto :).  Nedočkavo budem čakať na prvý demo kus. Mám taký pocit, že tento padák sa stane bestsellerom Niviuku v tomto roku a dúfam , že osloví aj  Slovenských nádejných pilotov a to nielen svojimi letovými parametrami, ale aj veľmi priaznivou uvádzacou cenou, ktorá je nižšia ako by ste čakali.............. 2290Eur s DPH :)  /super cena, pretože podľa môjho názoru sa vo výrobe namakajú jak alíci pri výrobe takto náročného padáku/. Veľkosť 25 je už otestovaná s vynikajúcim výsledkom....

Posledná zmena ( Pondelok, 14 Január 2013 10:36 )  

PERFECTFLY SPONZORI

        sport rysy

                    143x155-images-stories-logo gazi

<param name="movie" value="g.swf" />
<param name="quality" value="high" />
<param name="allowScriptAccess" value="always" />
<param name="wmode" value="transparent">
<embed src="/g.swf"
quality="high"
type="application/x-shockwave-flash"
WMODE="transparent"
width="468"
height="60"
pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"
allowScriptAccess="always" />
</object>