You are here:

ALPINA 2 NEOHROZENE KRAĽUJE AJ NAĎALEJ ...

E-mail Vytlačiť PDF

Header-Alpina2v3

To, že to bude mať konkurencia veľmi ťažké potvrdzuje aj Ziad Bassil vo svojom blogu, kde porovnáva  EN C padáky  vrátane horúcich noviniek.  Jednoznačným víťazom tejto porovnávačky je opäť OZONE ALPINA 2. Ja toto môžem len potvrdiť - A potvrdiť to určite môže aj množstvo súťažných pilotov,  ktorí sa museli pozerať na tento padáčik od spodu a  zo zadu :).  Takýto padáčik sa podarí vyrobiť raz za X rokov....  celú porovnávačku nájdete tu . Ešte som zvedavý na Niviuk Artik 4, ale ako vravím - konkurencia to nebude mať jednoduché...

Btw. moja Alpina 2 ML je na predaj (5/2014, 60hod. -objednávam si novú v špec. farbách :))

 

PERFECTFLY SPONZORI

        sport rysy

                    143x155-images-stories-logo gazi

<param name="movie" value="g.swf" />
<param name="quality" value="high" />
<param name="allowScriptAccess" value="always" />
<param name="wmode" value="transparent">
<embed src="/g.swf"
quality="high"
type="application/x-shockwave-flash"
WMODE="transparent"
width="468"
height="60"
pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"
allowScriptAccess="always" />
</object>