You are here:

GIN CARRERA - Najvýkonnejšie ENB

E-mail Vytlačiť PDF

SetWidth900-BOISSELIER-GIN13-08-ceillac-528

Jednoznačne najvýkonnejšie EN B v histórii .... samozrejme, že sa jedná o špičku triedy. GIN CARRERA je do detailov vybrúsený diamant  a  je určený skúseným pilotom, ktorí potrebujú bezpečné krídlo. Handling a feedback triedy C a výkon podobný ako Delta 2 (ziad dokonca tvrdí, že vyšši.... ) čo by znamenalo EN B s výkonom top ENC!!!! Momentálne certifikovaný vo všetkých veľkostiach v ENB. Naozaj si Mr. GIN zaslúži obdiv.....je to už tretí padák v pradí (Boom 9, Atlas, Carrera) , ktorí stojí za to! Vyazerá to že GIN naplánoval svoj velkolepý comeback veľmi dobre :). Myslím , že aj cena je pre Slováka dosť zaujúmavá, keďže je podobná cene Nevady od Gradientu (čo je tiež výborný padák, ale na tento super B sa naozaj nechytá ani náhodou). Tá podobnosť s Boom9 nie je náhodná...:).

Pozor! padák nie je určený začínajúcim pilotom! Je to klasické EN C s vlastnosťami v neštandardných letových situáciách EN B. Rozhodne vyžaduje aktívnu pilotáž ako každé EN C !!!

GIN Carreru vrelo odporúčam aj na preteky, kde kategóriu EN B vyhrá s maximálnym prehľadom a v kategórii EN C bude hrať o prvé miesta....:)

 

PERFECTFLY SPONZORI

        sport rysy

                    143x155-images-stories-logo gazi

<param name="movie" value="g.swf" />
<param name="quality" value="high" />
<param name="allowScriptAccess" value="always" />
<param name="wmode" value="transparent">
<embed src="/g.swf"
quality="high"
type="application/x-shockwave-flash"
WMODE="transparent"
width="468"
height="60"
pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"
allowScriptAccess="always" />
</object>