You are here:

MEGA AKCIA GIN X-ALPS

E-mail Vytlačiť PDF

MEGA AKCIA GIN X-ALPS PACK

gto2 03

v čase prichádzajúcej "hike and fly" sezóny prichádza GIN s naozaj veľmi zaujímavou ponukou kompletného setu- GTO2 + Genie X-Alps + Yeti  Takáto akcia tu ešte nebola a podľa mňa ani tak skoro nebude, veď cena za komplet je takmer identická s cenou, ktorú trba zaplatiť za GTO 2 (mimo akcie) a to hovorím o cenách pre Slovenský trh !!! Akcia platí len do konca Septembra, takže kto seriózny záujem, nech sa ozve čím skôr :)

 

PERFECTFLY SPONZORI

        sport rysy

                    143x155-images-stories-logo gazi

<param name="movie" value="g.swf" />
<param name="quality" value="high" />
<param name="allowScriptAccess" value="always" />
<param name="wmode" value="transparent">
<embed src="/g.swf"
quality="high"
type="application/x-shockwave-flash"
WMODE="transparent"
width="468"
height="60"
pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"
allowScriptAccess="always" />
</object>