You are here:

NIVIUK PEAK 3

E-mail Vytlačiť PDF

peak 3

PEAK 3 má práve svoju premiéru na EXPO Montegrappa v Talianskom Bassane del Grappa. Dlho a veľmi úspešne utajovaný projekt vychádza na povrch. Myslím si, že viacerí ostanú z tohto padáku v ľahkom šoku, pretože sa jedná o absolútne  nový projekt - dvojlajnu s výkonom najvýkonnejších END padákov a s bezpečnosťou takmer triedy ENC. (rozprával som s výrobcom a ten tvrdí, že tento padák by v pohode prešiel ENC , ale na nižšej max. rýchlosti). Riešenie problému frontstallu na dvojradovke je už na svete a tento padák to zvláda za známku A !!!  pozrite na tie testy :) nenomááálne...... Ešte mi výrobca prezradil, že v padáku sú implementované prvky, ktoré doposiaľ nikdo u padákov nevidel. (sám som na to veľmi zvedavý).  Zatiaľ toho veľa neviem, asi iba toľko , že lietanie s týmto padákom bude naozajstná zábava a rekordy XC - traste sa !!! Myslím si, že kto to myslí s lietaním dlhých XC letov za tvrdých podmienok naozaj  vážne , ten bude mať určite nad čím rozmýšľať - tento padák je jednoducho výnimočný. Treba však jedným dychom povedať, že výnimočná je aj cena....

Posledná zmena ( Sobota, 30 Marec 2013 06:11 )  

PERFECTFLY SPONZORI

        sport rysy

                    143x155-images-stories-logo gazi

<param name="movie" value="g.swf" />
<param name="quality" value="high" />
<param name="allowScriptAccess" value="always" />
<param name="wmode" value="transparent">
<embed src="/g.swf"
quality="high"
type="application/x-shockwave-flash"
WMODE="transparent"
width="468"
height="60"
pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"
allowScriptAccess="always" />
</object>