You are here:

OZONE DELTA 2 UŽ V PREDAJI :)

E-mail Vytlačiť PDF

Ozone Delta 2

Delta 2 ML (85-105kg)  prešla úspešne testami v triede EN C. Tento určite najvýkonnejší EN C na trhu sa už dá objednať, zatiaľ iba v tejto jednej veľkosti ML.Do 20.1.2013 je pre prvých 5 záujemcov za naozaj neuveriteľnú cenu-cenu akú zaplatíš za Gradient Aspen 4!!!! Výkon tohto padáku je minimálne ako výkon M4, ktorá bola leaderom v triede klasických END v minulom roku, za čo vďačí hlavne Shark Nose tvaru nábežky , redukcii šnúr a hlavne množstvom prvkov použitých z R11,R12...ufff.  Moja rada: netreba čakať, treba objednávať, nič lepšie na trh v tomto roku nebude!..... ani nižšia cena :(. V tomto prípade bude naozaj dôležité na aké poradie sa dostaneš do poradovníka, aby si do marca mal padák doma :). ( dnes to dali Ozoni do systemu a už je čakačka  44 dní...) Rád by som pripomenul, že Delta 2 je svojim výkonom v na vrchu klasickej EN D triedy, avšak výrobca ju charakterizuje ako klasický EN C padák kdesi uprostred C triedy.....:)

Header-Delta2

Posledná zmena ( Nedeľa, 13 Január 2013 13:33 )  

PERFECTFLY SPONZORI

        sport rysy

                    143x155-images-stories-logo gazi

<param name="movie" value="g.swf" />
<param name="quality" value="high" />
<param name="allowScriptAccess" value="always" />
<param name="wmode" value="transparent">
<embed src="/g.swf"
quality="high"
type="application/x-shockwave-flash"
WMODE="transparent"
width="468"
height="60"
pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"
allowScriptAccess="always" />
</object>