You are here:

OZONE RUSH 4 - kto bol trpezlivý ten je odmenený :)

E-mail Vytlačiť PDF

ozone-rush4 large

Dlhoočakávaný Rush 4 je na svete :) . Veľkosti MS a ML su už otestované a je možné si ich objednať.  Tento úžasne vyzerajúci padáčik dal na seba dlho čakať, hoci bol takmer hotový už pred pol rokom, Ozoni ho chceli doviesť k dokonalosti. (čo sa im podľa mňa aj podarilo).  Už na prvý pohľad tento padáčik vyzerá úžasne a štíhlosť 5,55 by mu nehádal asi nikto. Pretože tento ENB padáčik má v sebe všetko, čo aj každý poriadny závoďák.Som doslova šokovaný presnosťou a precáznosťou .....posúďte sami :)

1. Shark nose -podľa mňa totožný s Delta 2

2. Vysoko komplikovaná nábežka (šitá z 3 častí!)

3. radová koncepcia- tiež veľmi podobná Delte 2

4. prvky vo vystužení nábežky z Enzo 2

5. neskutočné vyhratie sa dizajnérov so strihmi, čoho výsledkom je naozaj bezchybný tvar bez akýchkoľvek vrások

6. Ozone fabrika, ktorá spolu s Gin factory sú momentálne jednoznačne na tom najlepšie čo sa týka kvality

Keď si to dáme dokopy, tak nám vychádza "čistokrvné" EN B s neskutočným výkonom, handlingom a stabilitou. Tento padáčik koncepčne vychádza z Delty 2 a navrch má rok a pol vývoja naviac, takže očakávam výkon veľmi podobný Delte 2, čo z tohto krásavca spravia okamžite bestsellerom.

fc1ff520a57b8b2851e4a08149d5b996.image.552x550    Rush-4-Colours

Rozhodli sme sa uviesť tento nezvyčajne komplikovaný a na výrobu bezosporu najnáročnejší ENB padák na trh s cenou , ktorá Slovenského pilota určite osloví - nech nám tu lieta veľa OZONE, veď je tu niekde ozónová diera no nie ? :)

 

PERFECTFLY SPONZORI

        sport rysy

                    143x155-images-stories-logo gazi

<param name="movie" value="g.swf" />
<param name="quality" value="high" />
<param name="allowScriptAccess" value="always" />
<param name="wmode" value="transparent">
<embed src="/g.swf"
quality="high"
type="application/x-shockwave-flash"
WMODE="transparent"
width="468"
height="60"
pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"
allowScriptAccess="always" />
</object>