You are here:

SOL ELLUS 5 ENB veľa muziky za málo peňazí :)

E-mail Vytlačiť PDF

29 464

Pod stromček dáva SOL nový padáčik ELLUS 5, ktorý je pokračovateľom najúspešnejšiej série v histórii Sol paragliders - ELLUS. Nový Ellus 5 má mnoho vylepšení oproti jeho predchodcovi , čím konštruktéri dosiahli zvýšenie kĺzavosti o 0,5 a zvýšenie max. rýchllosti na 54+-km/hod (záleží na veľkosti). Nie je to pri to High EN B hoci svojim výkonom tam rozhodne patrí. Je to klasický stred triedy.  Veríme , že si Ellus 5 nájde  mnoho šťastných pilotov čomu by sme radi dopomohli  veľmi príjemnou uvádzacou cenou 1990Eur s DPH.

 

 

PERFECTFLY SPONZORI

        sport rysy

                    143x155-images-stories-logo gazi

<param name="movie" value="g.swf" />
<param name="quality" value="high" />
<param name="allowScriptAccess" value="always" />
<param name="wmode" value="transparent">
<embed src="/g.swf"
quality="high"
type="application/x-shockwave-flash"
WMODE="transparent"
width="468"
height="60"
pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"
allowScriptAccess="always" />
</object>