You are here:

NIVIUK ARTKIK 4

E-mail Vytlačiť PDF

10690069 10152253895682653 1970090586731195407 n

Konečne sa ku mne dostali nejaké nezávislé informácie ohľadom nového EN C od Niviuku a myslím si, že priaznivci tejto značky a nie len oni sa majú na čo tešiť :).

Artik 4 ukrýva v sebe množstvo inovácií čo sa v konečnom dôsledku prejavilo v obrovskom náraste výkonu pri zachovaní všetkých charakteristických vlastnosti radu Artik. "shark nose" , dvoj-áčkova konštrukcia a iée vychytávky áavajú tomuto padáčiku nový potenciál. Takisto podľa mňa konečne aj farebné kombinácie sú celkom zaujímavé. Artik 4 je padáčik pre široké spektrum pilotov, počnúc naváčikmi v EN C triede a pilotmi s najvyššími ambíciami končiac. Známy Ziad si tento padáčik už testnul - jeho dojmy si môžete prečítať tu  aj napriek tomu , že jeho vzťahy s Dominikom-majiteľom NK Niviuk  nie sú najlepšie, po tom, čo napísal o Peaku 3, je toto óda na tento padáčik. Sám som veľmi milo prekvapený , pretože toto je tá správna cesta vývoja padákov!!! Teno "spodnocéčkový" padáčik bude viac ako rovnocenným súperom pre najnovšie "hornocéčka" a to je fakt úspech.

Posledná zmena ( Pondelok, 08 December 2014 13:53 )  

PERFECTFLY SPONZORI

        sport rysy

                    143x155-images-stories-logo gazi

<param name="movie" value="g.swf" />
<param name="quality" value="high" />
<param name="allowScriptAccess" value="always" />
<param name="wmode" value="transparent">
<embed src="/g.swf"
quality="high"
type="application/x-shockwave-flash"
WMODE="transparent"
width="468"
height="60"
pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"
allowScriptAccess="always" />
</object>