You are here:

NOVA MENTOR 3 - GOOD NEWS :)

E-mail Vytlačiť PDF

img 12346

Takže zase nejaké novinky :) EN B s kĺzavosťou 10 je už s najväčšou pravdepodobnosťou skutočnosťou !!!! :) . Hannes Papesh /šéfkonštruktér NOVA/ sa nechal vyprovokovať na PG fore a čosi poprezrádzal. Podľa toho čo prezradil, sa naozaj máme na čo tešiť :) - lepšia kĺzavosť o 0,6 od Mentor 2, lepší handling, ešte vyššia stabilita na full speede, ešte vyššia miera bezpečnosti - odpadavam ! všetky vonkajšie parametre ostávajú nezmenené, takže ostáva nízka štíhlosť, hĺbka profilu.... vyhrali sa s čistotou profilu a stabilami , pôvodne očakával nárast výkonu max. 0,3 oproti M2, ale skutočnosť naozaj milo prekvapila :) je to väčší výkonnostný skok ako M1-M2 ....uffff, som si myslel že to nie je možné, ale som veľmi rád , že som sa mýlil a, že vývoj napreduje naozaj míľovými krokmi. veľkosti S a M sú už pripravené na certifikáciu, takže ak plánuješ niečo na budúcu sezónu tak určite vydrž-si myslím, že sa naozaj oplatí :) Ja aj Pišta si hneď po jednom kúsku berieme .....už sa nevieme dočkať!

 

Veľkosť S už práve prešla testami a prvé kusy sa už šijú pre nedočkavcov :)..................

Posledná zmena ( Nedeľa, 25 November 2012 15:20 )  

PERFECTFLY SPONZORI

        sport rysy

                    143x155-images-stories-logo gazi

<param name="movie" value="g.swf" />
<param name="quality" value="high" />
<param name="allowScriptAccess" value="always" />
<param name="wmode" value="transparent">
<embed src="/g.swf"
quality="high"
type="application/x-shockwave-flash"
WMODE="transparent"
width="468"
height="60"
pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"
allowScriptAccess="always" />
</object>