You are here:

NOVA MENTOR 4 - detaily

E-mail Vytlačiť PDF

mentor2

Na tomto obrázku je jasne vidieť, že rozmery komôr sú dosť odlišné a chaotické a práve o to ide :) - "Nova smart cells" (adaptívne prispôsobenie sa komory záťaži) - to je hlavnou pridanou hodnotou firmy NOVA pre paraglidingový svet - vďaka tejto "maličkosti" práve tieto High ENB padáčiky budú kraľovať vo svojej kategórii. (a mám taký pocit, že zamieša poriadne vodu aj o kategóriu vyššie :)))

M42

Veľmi zaujímavo pojatá nábežka-čosi ako "shark nose" , ale v úplne odlišnom pojatí..... ďalší prvok , ktorý myslím si pomôže progrese v paraglidingu. V časoch, kedy sa drvivá väčšina firiem vozí na  silnom chrbte Ozone, si firma NOVA za takýto novátorský prístup zasluhuje  uznanie  a chválu.

Vo februári (prvé Bassano, či Lijak) tieto padáčiky budeme testovať a porovnávať - som fakt zvedavý....takže "stay tunned" :)

 

PERFECTFLY SPONZORI

        sport rysy

                    143x155-images-stories-logo gazi

<param name="movie" value="g.swf" />
<param name="quality" value="high" />
<param name="allowScriptAccess" value="always" />
<param name="wmode" value="transparent">
<embed src="/g.swf"
quality="high"
type="application/x-shockwave-flash"
WMODE="transparent"
width="468"
height="60"
pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"
allowScriptAccess="always" />
</object>