You are here:

Ozone DELTA 3

E-mail Vytlačiť PDF

 

delta 3
http://flyozone.com/paragliders/en/products/gliders/delta-3/info/

Dlhoočakávaná Delta 3 je konečne tu a my sme dlho otáľali s bližšími informáciami, nakoľko tento padáčik budeme vedieť pretestovať az v polovici mája. Keďže nás často piloti oslovujú ohľadom bližších informácií , tak po posledných pretekoch "Trofeo Montegrappa", kde sme mali možnosť prebrať niektoré detaily s konštruktérom by sme radi priblížili nejaké podrobnosti. Po enormnom úsilí spraviť lepší padák ako Delta 2 (čo vôbec nie je jednoduché a dovolím si tvrdiť , že sa to v tejto kategórii doposiaľ nepodarilo nikomu) a ušití takmer 50 prototypov (!!!) sa nakonic šťastie usmialo a neúnavní konštruktéri Ozone vykríkli "HEUREKA!" :). Delta 3 je na svete a je so všetkým , s čím sme ju všetci chceli mať! Pri zachovaní identickej štíhlosti ako Delta 2, ponúka vyšší výkon v celom rozsahu rýchlostí (citeľnom) , vyššou maximálkou (ktorá u Delty 2 bola naozaj TOP v triede) a lepším handlingom. Za roky s Ozone sme si už zvykli na to, že ich produkty idú do výroby až keď sú hotové na 100% (alebo 101%?) a , že ohľadom výkonov Ozone nikdy "netrepal do vetra" a tak je mi cťou predstaviť Vám ďalší zo série TOP EFFECIENT gliders in the world :). Som si istý, že tento padáčik tento titul hravo obháji a nie len to, myslím že bude poškuľovať aj po pozícii najvýkonnejšieho krídla v kategórii "C" a to so štíholsťou 6,00 ! Padák vhodný ako prvé "C-čko" ašpiruje na post najvýkonnejšieho EN C krídla! - jednoducho OZONE STYLE :)

Niektoré info o novinke: je použitý úplne nový profil s použitím všetkých najnovších prvkov zo "ZENO". Takže "shark nose" a riadenie "C" popruhmi , ktoré je mimochodom ešte efektívnejšie ako u Delty 2, výstuhy po celej dĺžke profilu a pridanie 4 komôr.... ak si to všetko zrátame dokopy a podčiarkneme, tak výsledok, ktorý deklaruje Ozone je viac ako pravdepodobný :) Jednoducho to je pecka na ďalšie sezóny o čom hovorí aj neskutočná čakačka na tento klenot (...sklady sú plné ležiakov, ale na top produkty treba bohužiaľ čakať...)

Už sa nevieme dočkať na prvé testovanie :)) a dáme určite vedieť...

D

Posledná zmena ( Sobota, 22 Apríl 2017 11:44 )  

PERFECTFLY SPONZORI

        sport rysy

                    143x155-images-stories-logo gazi

<param name="movie" value="g.swf" />
<param name="quality" value="high" />
<param name="allowScriptAccess" value="always" />
<param name="wmode" value="transparent">
<embed src="/g.swf"
quality="high"
type="application/x-shockwave-flash"
WMODE="transparent"
width="468"
height="60"
pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"
allowScriptAccess="always" />
</object>