škola paraglidingu

You are here:

Variometre

Ponúkame široký sortiment leteckých prístrojov, hlavne prístrojov pre paragliding.

variometre (váriá), GPS, rýchlostné sondy, anemometre, výškomery, rádiostanice, Brauniger, Flytec, C- Pilot Pro

1.Brauniger IQ-Sonic

Miniatúrny variometer bez displeja, akustika, nastavitelný práh akustiky pre stúpanie a klesanie, napájanie lithiová batéria CR2450 (3V), rozmery 89x37x19mm, hmotnosť 40g

cena: 110 Eur

2. Brauniger IQ-ONE

Digitálny variometer, výškomer absolútny a relatívny, vario kruhové a digitálne, akustika, nastaviteľný prah akustiky pre stúpanie a klesanie, reálny čas, stopky, teplomer, pamäť 40 letov, napájanie 2 tužkové články AA, možnosť pripojenia rýchlomera, rozmery 138x74x23mm, hmotnosť 180g, držiak na nohu je v cene.

cena: 220 Eur

3. Brauniger IQ-ONE+

Digitálny variometer, výškomer absolutný a relatívny, vario kruhové, digitálne a priemerovacie, akustika, nastaviteľný prah akustiky pre stúpanie a klesanie, reálny čas, stopky, teplomer, pamäť 40 letov, barozáznam, napájanie 2 tužkové články AA, výstup RS232, možnosť pripojenia rýchlomera, rozmery 138x74x23mm, hmotnosť 182g, držiak na nohu je v cene.

cena: 260 Eur

4. Brauniger IQ-Alto

Digitálny variometer, výškomer absolútny a relatívny, vario kruhové a digitálne, akustika, nastaviteľný prah akustiky pre stúpanie a klesanie, reálny čas, stopky, teplomer, pamäť 40 letov, napájanie 2 tužkové články AA, možnosť pripojenia rýchlomera, rozmery 138x74x23mm, hmotnosť 180g, držiak na nohu je v cene. viacviac

cena: 189 Eur

Brauniger IQ- basic/ GPS

vario+GPSvario+GPS v supermalom puzdre- Ideál pre cross country pilotov, udáva smer a rýchlosť vetra, rýchlosť  GPS

Prístroj IQ Basic/GPS je určený pre širokú škálu pilotov. Od nováčikov až po ambicióznych pilotov. Prístroj sa veľmi ľahko ovláda aj napriek mnohým funkciám, ktoré sa v ňom nachádzajú. Vysokocitlivý a presný 20-kanálový GPS prijímač neustále zobrazuje rýchlosť letu a zaznamenáva Vašu polohu.

 

Po odblokovaní sú dostupné aj ďalšie navigačné funkcie a prístroj je vhodný na súťažné lietanie. K dispozícii budete mať až 300 Waypointov.

 

Letový záznam je vo formáte IGC. Váš let si môžete jednoducho stiahnuť pomocou softvéru Flychart a následne prihlásiť na rôzne XC serveri.

 

Základné vlastnosti:

 

 • Elegantný a tenký dizajn, kovový vzhľad, ABS kryt, Soft-Touch tlačidlá s ľahkým ovládaním.
 • Nové, veľmi presné Vario - digitálna technológia s variabilnou dobou odozvy a vynikajúcou filtráciou vďaka novej Smart - filter-Technológii.
 • Všetky dôležité informácie sú neustále zobrazované na displeji s vysokým kontrastom.
 • 20-kanálový GPS prijímač s vysokou citlivosťou.
 • Pamäť prístroja na 40 waypointov
 • Možnosť naplánovať 1 trasu až z 20 waypointov.
 • K dispozícii je funkcia GOTO.
 • Všetky funkcie sú individuálne programovateľné.
 • Možnosť pripojenia rýchlostnej sondy.
 • Možnosť Update softvéru cez internet.
 • Až 40 hodín prevádzky na 1 sadu akumulátorov.
 • Po odblokovaní je sú k dispozícii ďalšie navigačné a "Race" funkcie.
cena 380 Eur

5. Brauniger IQ-Competino+

Združený variometer a GPS, výškomer absolútny a relatívny, vario kruhové, digitálne a priemerovacie, akustika, nastaviteľný prah akustiky pre stúpanie a klesanie, reálny čas, stopky, teplomer, barozáznam, GPS 16 kanálov, max. 200 uživateľských bodov, max. 20/30 tras/bodov, záznam trasy (TrackLog) max. 24000 bodov, LCD displej 66x50mm/ 320x240px., interná anténa, napájanie 2x2 tužkové články AA, výstup RS232, možnosť pripojenia rýchlomera, rozmery 165x70x36mm, hmotnosť 270gPC kábel v cene.

cena: 575 Eur


6. Brauniger IQ-Compeo +

Združený variometer a GPS, výškomer absolútny a relatívny, vario stÍpcové, digitálne a priemerovacie, akustika, nastaviteľný prah akustiky pre stúpanie a klesanie, reálny čas, stopky, teplomer, barozáznam, GPS 16 kanálov, max. 200 uživateľských bodov, max. 20/30 tras/bodov, LCD displej 80x60mm/ 320x240px., interná anténa, napájanie NiMH akumulátor, výstup RS232 Infra, možnosť pripojenia rýchlomera, rozmery 1165x70x36mm, hmotnosť 425gPC kábel v cene.

cena: 920Eur

 

PERFECTFLY SPONZORI

        sport rysy

                    143x155-images-stories-logo gazi

<param name="movie" value="g.swf" />
<param name="quality" value="high" />
<param name="allowScriptAccess" value="always" />
<param name="wmode" value="transparent">
<embed src="/g.swf"
quality="high"
type="application/x-shockwave-flash"
WMODE="transparent"
width="468"
height="60"
pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"
allowScriptAccess="always" />
</object>

SECOND - HAND SHOP